• Index
  •  » Forum
  •  » Chętni do stworzenia czegoś nowego!

#1 2008-06-10 16:25:48

Justynka

Administrator

610068
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 8
Punktów :   

Chętni do stworzenia czegoś nowego!

Słuchajcie moi drodzy!
Założyłam to forum tylko tymczasowo. Spytacie: dlaczego? Otóż już wam mówię. Od jakiegoś czasu zauważyłam, ze w Alter Ego są osoby, które naprawdę chcą pracować i tworzyć teatr, ale często ucina im się skrzydełka... Po festiwalu w Szczecinie obudziła się we mnie koncepcja stworzenia czegoś, co pozwoli rozwinąć skrzydła tym, którzy naprawdę chcą być teatrem. Mówiąc jaśniej, chcę stworzyć nową grupę teatralną, którą zrobimy spektakl (który wybierzemy wspólnie) i będziemy brać udział w festiwalach. Rozmawiałam już na ten temat z kilkoma osobami, jedni raczej powątpiewają ale są też tacy jak ja, którzy wierzą, że razem możemy wiele osiągnąć. Jeśli chodzi o pomieszczenie, to nie ma z tym problemu.
Chodzi mi tylko o to, żeby jeszcze przed wakacjami (albo jakoś na początku) zadeklarowały się osoby, które  zdecydowane są zaangażować się w to. Jeśli będzie już wiadomy skład, w wakacje znajdziemy jakąś odpowiednią sztukę i od września zabralibyśmy się już za konkrety.

Jeśli macie jakieś pytania, sugestie to piszcie tutaj, właśnie po to założyłam to forum. Jeżeli ktoś już dziś jest pewny, że chce włączyć się w to, zakładam odrębny temat na zgłaszanie się.

P.S. Naprawdę uwierzcie w siebie! Jeśli tak bardzo zależy nam na teatrze to uda nam się stworzyć naprawdę coś wspaniałego. Poza tym wszyscy dobrze się znamy, więc nie powinno być problemów.

Offline

 

#2 2008-06-12 20:51:29

Justynka

Administrator

610068
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Chętni do stworzenia czegoś nowego!

Mamy już 3 osoby   słyszałam, że jeszcze Sitek jest chętna.... chciałabym jakoś pod koniec czerwca lub początek lipca zrobić spotkanie organizacyjne na którym określimy zasady, nazwę i inne tego typu sprawy oraz ostatecznie zamkniemy listę członków. Jeśli macie jeszcze propozycje komu zaproponować współudział w grupie, to piszcie tutaj.
Jejku nawet nie wiecie jak się cieszę

p.s. myślcie nad nazwą!
p.s.2. jak już będziemy mieli nazwę, założę nowe, porządne forum

Offline

 

#3 2008-06-15 16:56:11

Alka

Nowy użytkownik

8569342
Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 2
Punktów :   

Re: Chętni do stworzenia czegoś nowego!

O rany! Ja też baaaaardzo się cieszę. To wspaniałe! Stworzymy własny teatr! ;]

Offline

 

#4 2008-06-16 21:39:30

Justynka

Administrator

610068
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Chętni do stworzenia czegoś nowego!

A teraz moi mili, kiedy organizujemy pierwsze, organizacyjne spotkanie, na którym wymyślimy nazwę, zamkniemy definitywnie listę członków i określimy jakieś zasady? (no własnie zastanówcie się nad tym)
Ja myślę o terminie jakoś tak po festiwalu w Warszawie, najlepiej jeszcze w czerwcu. Zależy mi, żebyśmy byli wszyscy więc umówmy się na jakiś termin.

Offline

 

#5 2008-06-17 22:21:55

justyna.b.

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2008-06-15
Posty: 2
Punktów :   

Re: Chętni do stworzenia czegoś nowego!

mnie od 22 czerwca nie bedzie, najprawdopodobniej wracam 7 lipca.

Ostatnio edytowany przez justyna.b. (2008-06-17 22:22:14)

Offline

 

#6 2008-06-18 09:33:23

Justynka

Administrator

610068
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Chętni do stworzenia czegoś nowego!

hmm.. to trochę kiszka, bo chciałam żebyśmy spotkały się jakoś tak 27czerwca. Hm.... no to ze względu na to , że trochę mamy do ustalenia i do roboty, spotkajmy się w czwartek lub piątek. Wtedy będziemy wiedziały już na czym konkretnie stoimy.  Ja bardziej jestem za piątkiem, już po offie będzie i po zakończeniach roku. A więc, o której pasuje wam w piątek? Mi gdzieś od ok. 11-12.00.  Bo tak myślę, że lepiej spotkać się teraz, niż w połowie wakacji, gdzie wszyscy się porozjeżdżają, poza tym szukanie sztuki na same dziewczyny (a może napisanie jej? ) zajmie dużo czasu.

Offline

 

#7 2008-06-18 20:29:38

Justynka

Administrator

610068
Skąd: Elbląg
Zarejestrowany: 2008-06-10
Posty: 8
Punktów :   

Re: Chętni do stworzenia czegoś nowego!

Po uzgodnieniu z większością z Nas, spotykamy się w piątek o 15.00 na pętli tramwajowej (na przystanku) przy ulicy ogólnej. Spotkanie odbędzie się u mnie (ul. Leszczyńskiego 26/7). Chciałabym, żebyście do tego czasu trochę pomyślały o nazwie, o tym co chcemy robić i ogólnie o pomysłach na rozwój itp. Jeśli ktoś przewiduje, że się spóźni, niech napisze na forum, lub wyśle smsa (508360362).

Offline

 
  • Index
  •  » Forum
  •  » Chętni do stworzenia czegoś nowego!

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.siecli.pun.pl www.naszastrefa.pun.pl www.zakonsparta.pun.pl www.psf.pun.pl www.pceresistance.pun.pl